یکی از محصولات آهنی پر کاربرد و پر طرفدار حفاظ شاخ گوزنی است که فروش شاخ گوزنی در ایران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . با ساختاری متفاوت به حفاظ های قدیمی و دارا بودن شکل و جنس بسیار عالی در اشکال مختلف خمکاری می شود و توسط برخی از دستگاه های تیز رو بریده شده و سر این حفاظ ها نیز بسیار تیز می باشند که توسط برخی افراد در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده می شود که به صورت متراکم در طول و عرض و در رنگ های مختلف توسط مشتری ساخته می شود .

حفاظ های شاخ گوزنی با وجود این که زیبایی را به ساختمان ها می دهد جنبه امنیتی را هم در ساختمان سازی دارد ، به دلیل تیز بودن لبه های حفاظ  باعث شده عبور از روی این حفاظ غیر ممکن و سخت باشد . از طرفی دیگر هم شما برای داشتن یک کیفیت مناسب و ماندگار این حفاظ ها می توانید از گارانتی شرکت ها بهره مند شوید تا خیالتان از این بابت راحت تر باشد .

برای حفاظ دیوار ها از حفاظ های شاخ گوزنی استفاده می کنند که به عنوان یک امنیتی استفاده می شود و در ارتفاع های مختلف و استاندارد های 70 سانت تا 80 سانت ، یک متر و یک متر و بیست ساخته و تولید می شوند . این نوع از حفاظ های شاخ گوزنی بنا به تراکمی که دارند قیمت های مختلفی را هم دارند که از نظر ظاهری و وزنی پر و سنگین هستند که سازندگان شاخ گوزنی آن ها در رنگ های مختلف تولید می کنند که با توجه به سلیقه مشتری تنوع بالایی را دارد .

فروش شاخ گوزنی

حفاظ های شاخ گوزنی از میلگرد های شمشی و فولادی در صنعت ساخته می شوند و ابعادی که در ساخت قطعات شاخ گوزنی استفاده می شود و در سایز های استاندارد از سه سانت تا یک متر و بیست سانت برش داده می شوند و برای این که شاخ گوزنی امنیت بیشتر و مانع بیشتری را ایجاد کند نوک آن ها را تیز کرده که آن ها شبیه به سوزن و یا تیغ می شوند و اجازه عبور به افراد و حیوانات را به خانه نمی دهند .

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

برای این که امنیت و استحکام ساختمان خود را بیشتر کنید باید هزینه هایی را هم بپردازید که بدون تردید قیمت سازه های مقاوم زیبا و چشم نواز خیلی بیشتر از قیمت نصب نرده های ساده بر روی دیوار های ساختمان ها است . قیمت نرده حفاظ روی دیوار با توجه به متریال ساخت ، تراکم ، ارتفاع سازه و اندازه متراژ آن مشخص شود . برای مثال اگر روی یک دیوار 5 متری قصد نصب حفاظ شاخ گوزنی را دارید همیشه قیمت برای شما یکسان نیست . این نوع هزینه بستگی به نوع سفارش مشتری دارد . هر چه تراکم نرده های حفاظ بیشتر باشد قیمت ساخت آن نیز بیشتر می شود . ارتفاع شاخ گوزنی در اندازه های 50 تا 120 سانتی متری می باشد . امکان این که حفاط را با اندازه و ارتفاع بیشتر بسازیم بیشتر برای مناطقی که دیوار های کوتاه دارند مناسب است که البته هرچه ارتفاع بالا تر باشد هزینه هم بالا تر می رود .

برخی از سودجویان وجود دارند که قیمت حفاظ شاخ گوزنی را خودشان تعیین می کنند که در خرید و فروش شاخ گوزنی دچار مشکل می شوید و با فروش شاخ گوزنی شما دچار مشکل می شوید پس هنگام فروش شاخ گوزنی خود حتما دقت کنید .

مزایای نصف حفاظ شاخ گوزنی

با نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار حیاط ساختمان و ویلا هایتان می توانید امنیت را چند برابر کنید و هنگام مسافرت و یا بیرون رفتن نگران امنیت خانه هایتان نباشید در ادامه شما را با مزایای دیگر این حفاظ آشنا خواهیم کرد پس با ما همراه باشید .

 • عبور از بالای شاخ گوزنی کاری غیر ممکن می باشد .
 • استحکام بسیار بالا در برابر شرایط آب و هوایی
 • خم کاری های رو به بیرون و در جهت های مختلف حفاظ مانع ایستادن در کنار آن ها می باشد که یکی از مهم ترین مزیت های شاخ گوزنی می باشد .
 • تراکم بالای نیزه ها علی رغم استحکامی که دارند نشان دهنده امنیت بالای شاخ گوزنی می باشد .
 • هزینه نگه داری و باز سازی بسیار کم تر نسبت به سایر حفاظ ها می باشد .
 • تراکم نیزه های موجود در حفاظ های شاخ گوزنی قابل تغییر می باشد.
 • در مورد عرض این حفاظ ها نیز به همین صورت می توان عمل نمود .
 • قیمت این حفاظ  در هر یک متر محاسبه می شود .به خاطر زیاد بودن شاخک های در هم تنیده شده و نوک تیز داشتن عبور از حفاظ های شاخ گوزنی را غیر ممکن می کند .
 • برای نمای ساختمان ارزش دکوراسیون بسیار بالایی را دارد و زیبایی را دوچندان می کند.

مزایای نصف حفاظ شاخ گوزنی

نکات مهم حفاظ شاخ گوزنی در شرایط منطقه

تولید نرده و نصب آن در حفاظ های ساختمانی و در مناطق مختلف شرایط مختلفی را هم دارد . تولید نرده دیوار و محافظ دیوار در مناطق متفاوت می باشد . در منطقه کرج شاخ گوزنی کاربرد بیشتری را دارد و آن هم از نوع بافت ساختمانی که بر روی دیوار می باشد . باید نرده دیوار و حفاظ ساختمانی مناسب با منطقه تولید شود . طراحی شاخ گوزنی باعث افزایش قیمت شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای می شود

حفاظ شاخ گوزنی در چه رنگ هایی تولید می شوند ؟

رنگ آمیزی شاخ گوزنی دقیقا مانند تمامی قیمت های ساختمان از اهمیت بالایی برخوردار است . رنگ آمیزی حفاظ شاخ گوزنی جدای این که نمای ساختمان را از زنگ خوردگی و رنگ زدن جلوگیری می کند بلکه باعث افزایش دوام و طول عمر آن نیز می شود . حفاظ های شاخ گوزنی در رنگ های مختلف و با توجه به نمای ساختمان ها نصب شده و استفاده می شوند . ولی با این وجود رنگ سفید طرفداران بیشتری را دارد .

مانند رنگ آمیزی فلزات دیگر در رنگ آمیزی شاخ گوزنی نیز نکاتی وجود دارد که تعیین کننده کیفیت رنگ آمیزی می باشد . قبل از رنگ آمیزی سطح حفاظ نرده شاخ گوزنی باید به طور کامل صاف و بدون خلل و فرج ، سطح زائد و برجستگی و زنگ زدگی باشد تا رنگ آمیزی با کیفیت خوبی انجام شود . برای از بین رفتن خلل و فرج و برجستگی ها معمولاً ابتدا سمباده کشیده می شود و در صورت نیاز بتونه کاری نیز خواهد شد. سپس رنگ آمیزی انجام می شود.

دلیل لرزش حفاظ شاخ گوزنی هنگام لمس کردن

یکی از نکاتی که در مورد این حفاظ باید بدانید این است که اگر به حفاظ های شاخ گوزنی و سایر حفاظ ها دست بزنید و کمی به حفاظ ها فشار بیاورید متوجه لرزش در حفاظ ها می شود که این مورد یک مزیت امنیتی است که در واقع تولید کنندگان این محصول عمدی این حفاظ ها را به گونه ای نصب می کنند که هنگامی که فشار کمی به آن ها وارد می شود حالت لرزش را داشته باشد .

وقتی نرده ها لرزش داشته باشند دزدان و کسانی که قصد وارد شدن به خانه را دارند به دلیل لرزش های بسیار حفاظ شاخ گوزنی ناکام خواهند بود و در صورتی که حفاظ ثابت باشد از آن می توانند به عنوان تکیه گاه استفاده کنند و از اهرام آن به عنوان یک کمک کننده برای بالا رفتن استفاده کنند .

برای فروش شاخ می توانید به سایت آهن زینالی مراجعه کنید .

نکات مهم هنگام نصب حفاظ شاخ گوزنی

هنگام نصب شاخ گوزنی باید نکاتی رعایت شود که این نکات شامل موارد زیر می باشد .

 • نصاب حفاظ شاخ گوزنی باید تحت پوشش بیمه نصب حفاظ باشد
 • فاصله پین های روی دیوار باید مناسب باشد
 • کلیه نقاط جوشکاری شده در زمان نصب باید توسط نصاب لکه گیری شوند
 • شاخ گوزنی می‌بایست به سمت بیرونی ساختمان به صورتی که لبه دیوار را کامل بپوشاند باید نصب شود . نصب اصولی  شاخ گوزنی تاثیر بسیار زیادی در امنیت حفاظ  و محل نصب دارد .

مزایا و معایب حفاظ شاخ گوزنی نسبت به نرده های سنتی 

نرده های شاخ گوزنی به دو دلیل است که نسبت به مدل های سنتی و کلاسیک تقاضای بیشتری دارد این است که نرده شاخ گوزنی از مدل سنتی و کلاسیک بسیار زیبا تر و شیک تر است و از نظر حفاظتی و امنیتی بسیار بیشتر از نرده های سنتی و کلاسیک را دارد که توانایی حفاظت و حراست را در ساختمان ها دارد . مدل های سنتی حفاظ ها بیشتر شبیه به زندان ها می باشند و تنوع و زیبایی خاصی را ندارند ولی برعکس این ها نرده های شاخ گوزنی بسیار زیبا می باشند و اگر در ارتفاع و تراکم مناسبی انتخاب گردد ارزش دکوراتیو نیز خواهد داشت .

نکات مهم هنگام نصب حفاظ شاخ گوزنی

در صورتی که گیاهان روینده ای مانند یاس در پای دیوار کاشته شوند و روی نرده شاخ گوزنی کشیده شوند زیبایی فوق العاده و منحصر به فردی را به محیط می دهد که تجربه نشان داده که اگر بر روی دیوار های ساختمان نرده شاخ گوزنی با تراکم عرض و ارتفاع مناسب نصب شود سارقان به هیچ وجه این فکر از ذهنشان عبور نمی کند که از روی آن ها بتوانند عبور کنند و می دانند که یک کار غیر ممکن است . در این چنین مواردی سعی می کنند سراغ خانه هایی بروند که نرده به آن ها هیچ آسیبی نرند .

کلام آخر

از این که ما را تا آخر مقاله فروش شاخ گوزنی همراهی کردید از شما سپاس گزاریم همچنین اگر نظر و یا پیشنهادی در این زمینه دارید ممنون می شویم که با ما نیز در میان بگذارید .

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *